Jak rozpoznać KPU?

Kryptopirolurię może zdiagnozować wykonując badanie moczu oceniające poziom wydalania piroli, najlepiej w moczu porannym. Próbkę moczu należy wysłać do laboratorium w specjalnej probówce, ochrona przed światłem jest koniecznym warunkiem przeprowadzenia prawidłowej analizy. Oznaczenie piroli powinno zostać wykonane w specjalistycznym laboratorium, które przeprowadza dokładne kalibracje, standaryzowanie i rozgraniczenie między wartościami prawidłowymi a patologicznymi.
Badane jest stężenie Hemopirollaktamu (HPL) w porannym moczu, jednoczesne określenie stężenia kreatyniny pozwala obliczyć całkowitą dobową ilość wydalanego HPL i tym samym nie jest już koniczna uciążliwa całodobowa zbiórka moczu.

Tłumacząc i wydając książkę "Jak żyć z KPU - kryptopirolurią?" obiecaliśmy, że badanie w kierunku KPU/HPU będzie dostępne również w Polsce. Od początku 2012 r., za naszym pośrednictwem możecie Państwo wykonać to badanie.

Koszt badania wynosi 180.00 zł. Cena zawiera, poza samym kosztem badania, opłatę pocztową za przesyłkę zestawu do pobierania moczu wraz z opisem w języku polskim od nas do Państwa i przesyłkę próbki od Państwa do laboratorium przeprowadzającego badanie. W cenie zawarty jest także koszt opisu wyniku badania, opracowany przez lekarza i w przypadku pozytywnego wyniku zalecenia terapeutyczne. Jedno i drugie także w języku polskim.

 
Ważne

Zobacz spis treści książki -
"Jak żyć z KPU?"


Test KPU on-line - zobacz »

Wypełnij test-ankietę
i dowiedz się czy objawy,
które odczuwasz
nie są spowodowane KPU/HPU

Informacja

Telefony kontaktowe:
+48 22 635 95 75;
+48 666 513 801;
+48 666 504 196;
Poradniki i badania
www.sklep.hashimoto.pl
Odbiór książek i badań,
w siedzibie firmy
ul. Nalewki 5
od poniedziałku do piątku
w godz. 10.00-17.00

Zapowiedź książki

"Przemilczana epidemia"
Birgit Jürschik-Busbach

www.chorobyodkleszczowe.pl


"HPU i co dalej...?"

Dr. J.Kamsteeg
Objawy i schorzenia
wywołane przez „Pyrolurię”
www.pirole.pl


"Jak żyć z zespołem przewlekłego zmęczenia - CFS"
Dr n. med. Joachim Strienz

www.cfs.info.pl

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości